• Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Разное » Свободное общение пользователей » Вопрос по ванне
Вопрос по ванне
brusrichardson
Постов: 2
Собрались делать ремонт в ванной. Но вот по самой ванне у нас с женой споры: покупать новую или реставрировать старую. Как думаете, что бы выбрали вы?
 
Понравился пост? Поделись с друзьями!
gs303601
Постов: 4
Я согласна с вашей женой – лучше новая ванна!
 
mg3712340
Постов: 4
А я не бачу сенсу в цій покупці, якщо чоловік вважає, що ванна якісна. Мені ось компанія https://реставрація-ванн.укр//Рівне.html виконувала акрилове покриття ванни і після цього всі гості думали, що я купила нову. Майстер зробив все швидко, години за три. Він підготував поверхню ванни (це була найбрудніша частина роботи) і наніс товстий шар рідкого акрилу Keramokrill (Керамокрилл), який приховав всі вади і надав ванні білосніжний колір. Мені дали гарантію і поради по догляду за покриттям. Я собі номер зберегла 0671151517, може і вам стати в нагоді.
 
elenadac0302
Постов: 6
как по мне, то лучше новая ванна. К чему эти слоности?
 
lomiri2020
Постов: 10
А мы вообще решили выбросить нашу старую ванну и вместо нее установили классную кабину  с глубоким душевым поддоном https://dush.com.ua/dushevye-poddony/ с этого магазина. Для меня это более удобный вариант. Но на сайте можно и ванну заказать. А вот реставрировать не рекомендую. Не всегда хорошо получается.
 
tokal17755
Постов: 5
Цитата mg3712340 ()
А я не бачу сенсу в цій покупці, якщо чоловік вважає, що ванна якісна. Мені ось компанія https://www.remontuk.com/rivne/ виконувала акрилове покриття ванни і після цього всі гості думали, що я купила нову. Майстер зробив все швидко, години за три. Він підготував поверхню ванни (це була найбрудніша частина роботи) і наніс товстий шар рідкого акрилу Keramokrill (Керамокрилл), який приховав всі вади і надав ванні білосніжний колір. Мені дали гарантію і поради по догляду за покриттям. Я собі номер зберегла 0671151517, може і вам стати в нагоді.
 
Величезне Вам спасибі. Після реставрації ванна сяє як нова. Чесно, ми не очікували такого результату. Реставрація ванн - це не проста річ, а дійсно якісна робота. Явний конкурент покупки нової.https://www.vannaservis.vn.ua/rivne/
 
Форум » Разное » Свободное общение пользователей » Вопрос по ванне
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: