• Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Разное » Свободное общение пользователей » Реставрация ванны
Реставрация ванны
brusrichardson
Постов: 2
Ребят, подскажите, кто реставрировал себе ванную. Остались контакты? Если понравился результат - поделитесь пожалуйста.
 
Понравился пост? Поделись с друзьями!
gs303601
Постов: 4
Могу у друзей спросить. Сама не видела результата,но они очень хвастались, говорят ванна как новая.
 
mg3712340
Постов: 4
Ой, я дуже задоволена результатом реставрації нашої ванни. Вона була вже порівняно страшненькою від жовтого нальоту, подряпин і іржі. Тому ми і викликали майстра. Звернулися в цю фірму https://vanna.in.ua/regionu/73-restavracya-vann-luck.html так як ремонт ванни акрилом Keramokrill (Керамокрилл) вони виконують. А це гіпоалергенний матеріал, а ще він не має запаху і швидко сохне. Роботу майстер виконав швидко і акуратно, а фірма дала гарантію на 5 років. Ось залишу вам номер 0986075955 можете зателефонувати і все з'ясувати, що вас цiкавить.
 
tokal17755
Постов: 5
Ой, я дуже задоволена результатом реставрації нашої ванни. Вона була вже порівняно страшненькою від жовтого нальоту, подряпин і іржі. Тому ми і викликали майстра. Звернулися в цю фірму https://plastall.com.ua/portfolio/luck.html так як ремонт ванни акрилом Keramokrill (Керамокрилл) вони виконують. А це гіпоалергенний матеріал, а ще він не має запаху і швидко сохне. Роботу майстер виконав швидко і акуратно, а фірма дала гарантію на 5 років. Ось залишу вам номер 0986075955 можете зателефонувати і все з'ясувати, що вас цiкавить.

У мене ванну робили способом наливу акрилу. Стара ванна була вже ніяка і навіть виступали пятна ржавчиниРобили мені ванну десь 3 години, а потім вона ще сохла 1 день. Все сподобалось. https://www.remontuk.com/restavratsiya-vann-lutsk/
 
Форум » Разное » Свободное общение пользователей » Реставрация ванны
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: