Поиск по форуму Пользователи Правила форума Обсуждаемое Популярное Свежее
Подписка на рассылку Наши баннеры Статусы на форуме Мы в Telegram
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Разное » Форум для общения » Страхові виплати
Страхові виплати
9
Сообщение - 1 | Опубликовано - 16.01.24 | Автор - stasarabota
Моєму другові нещодавно вкрали машину, і він розчарований, що страховка відмовилася виплачувати. Це правда, що не в усіх випадках страховка оплачує втрату від угону? Як воно взагалі працює? Буду вдячний за ваші думки та досвід!

Понравился пост? Поделись с друзьями!
Тут может быть ваша реклама
14
Сообщение - 2 | Опубликовано - 16.01.24 | Автор - smoskal425
Ого, це вже абсурд! Знаєш, мені теж раз на форумі розповідали про такий випадок. Кажуть, багато випадків угону не покриваються страховкою, і це вражає. Але ось, дивись, наскільки я розумію, є ряд випадків, коли страховка відмовляє виплачувати, і то навіть якщо машина вкрадена. Згідно з цією статтею: "За що страхова компанія заплатить по полісу автоцивілки, а за що — ні?" є кілька критеріїв, за якими вони рішають, чи виплачувати компенсацію чи ні. Основна деталь - якщо ти не виконав умови полісу, то можуть відмовити. Там взагалі цікаво написано, чому можуть відмовити, якщо, наприклад, виїздив за межі країни і не повідомив страхову. Трошки непорозуміло, чому так, але, здається, є свої правила. В кожному разі, раджу обов'язково ознайомитися з полісом, щоб знати всі умови. І можливо, звернутися до юриста, якщо є сумніви. Ну, це так, взагалі мої думки, може, вам буде цікаво прочитати статтю, щоб ліпше розібратися в цьому питанні. Бажаю твоєму другові швидше вирішити цю ситуацію!

Тут может быть ваша реклама
Форум » Разное » Форум для общения » Страхові виплати
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: