• Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Разное » Покупка, Продажа и услуги » Реставрация ванны
Реставрация ванны
kulia4574
Постов: 2
Привет. Скажите, а как делается реставрация ванны? Можно ее самостоятельно сделать или только в фирму обращаться?
 
Понравился пост? Поделись с друзьями!
cislova34
Постов: 2
Наверное, там навыки нужны. Реставрация вроде быжидким акрилом выполняетсяи его нужно уметь правильно нанести
 
demian220
Постов: 1
Все правильно. Ось я наприклад, звик у своєму будинку робити всі роботи самостійно. Але ванну самостійно не зважився оновлювати, не впевнений був, що вийде нанести матеріал рівномірно і без патьоків. Тому звернувся в компанію https://vanna.in.ua/regionu/14-ivano-frankivsk.html яка виконує реставрацію ванн акрилом не перший рік. Майстра викликали за номером 0676958859, прийшов він без запізнень. Працював швидко, рідкий акрил Keramokrill (Керамокрилл) наніс рівномірно товстим шаром. Після того як покриття висохло, ванна дійсно стала новою і гладкою.
 
tokal17755
Постов: 5
Все правильно. Ось я наприклад, звик у своєму будинку робити всі роботи самостійно. Але ванну самостійно не зважився оновлювати, не впевнений був, що вийде нанести матеріал рівномірно і без патьоків. Тому звернувся в компанію https://www.remontuk.com/restavratsiya-vann-ivano-frankivsk/ яка виконує реставрацію ванн акрилом не перший рік. Майстра викликали за номером 0676958859, прийшов він без запізнень. Працював швидко, рідкий акрил Keramokrill (Керамокрилл) наніс рівномірно товстим шаром. Після того як покриття висохло, ванна дійсно стала новою і гладкою.

У ванній прийшлось тільки винести пральну машину. Вже зранку наступного дня ми приймали нову та чистеньку ванну. https://plastall.com.ua/portfolio/ivano-frankovsk.html
 
Форум » Разное » Покупка, Продажа и услуги » Реставрация ванны
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: