• Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Разное » Покупка, Продажа и услуги » Вопрос по ванне
Вопрос по ванне
kulia4574
Постов: 2
Хотим у бабушки восстановить ванну, а то на эту уже совсемстрашная. Посоветуйте, как это лучше сделать?
 
Понравился пост? Поделись с друзьями!
Relisar
Постов: 5
td {border: 1px solid #ccc;}br {mso-data-placement:same-cell;}Вот возможно отыскать собственно что то не простое за это время собственно что ли?
 
cislova34
Постов: 2
А может лучше новуюкупить?! Это будет подарок намного лучше и приятнее мне кажется.
 
dbrukin9
Постов: 2
Люди похилого віку досить складно приймають зміни. Та й якщо ванна хороша, чавунна, навіщо її міняти? Можна просто тут https://restavratsiya-vann.pro/restavratsiya-vann-chernivtsi/ відновлення емалі ванни замовити. Це і за вартістю обійдеться дешевше, і за якістю відмінний варіант. Ми в минулому році реставрували ванну, так вона до сих пір білосніжна і гладенька. Роботи виконуються рідким акрилом Keramokrill (Керамокрилл). Він без запаху і швидко сохне. А взагалі, ось за цим номером 0673524455 ви можете самостійно з'ясувати все, що вас цікавить.
 
tokal17755
Постов: 5
Цитата dbrukin918327Люди похилого віку досить складно приймають зміни. Та й якщо ванна хороша, чавунна, навіщо її міняти? Можна просто тут https://www.remontuk.com/chernivtsi/ відновлення емалі ванни замовити. Це і за вартістю обійдеться дешевше, і за якістю відмінний варіант. Ми в минулому році реставрували ванну, так вона до сих пір білосніжна і гладенька. Роботи виконуються рідким акрилом Keramokrill (Керамокрилл). Він без запаху і швидко сохне. А взагалі, ось за цим номером 0673524455 ви можете самостійно з'ясувати все, що вас цікавить.

Майстер, насправді, відноситься до клієнтів з величезною увагою та дуже професійно все робить. Наснаги йому в майбутній роботі і слова щирої вдячності!!! https://plastall.com.ua/portfolio/chernovcy.html
 
Форум » Разное » Покупка, Продажа и услуги » Вопрос по ванне
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: